Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Apteczny

REMIX Spółka Jawna

5 50012 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i promocja produktów z portfolio firmy u powierzonych klientów

  • pozyskiwanie nowych odbiorców

  • realizowanie celów sprzedażowych firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym

  • wysokie umiejętności sprzedażowe

  • dyspozycyjności i samodzielność w działaniu

  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • prawo jazdy kat B oraz znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole z rodzinną atmosferą

  • umowę o pracę ( jesteśmy otwarci też na inne formy współpracy )

  • system wynagrodzeń bezpośrednio powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży

  • bogaty zestaw narzędzi sprzedażowych i marketingowych

  • samochód służbowy oraz telefon

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od 1993 roku. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku aptecznym jako importer i dystrybutor sprzętu medycznego przeznaczonego do samodzielnej kontroli jak i poprawy zdrowia jego użytkowników.

W naszej ofercie posiadamy sprzęt medyczny takich marek jak: Accumed i Alphamed. Prowadzimy też sprzedaż materiałów opatrunkowych włoskiej marki PharmaDoct.

Naszymi klientami są głównie apteki ale też hurtownie farmaceutyczne, sklepy medyczne, ośrodki opieki zdrowotnej.

W ramach rozwoju firmy poszukujemy osób, które mają minimum kilkuletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym.

Preferujemy zatrudnienie na umowę o pracę ale rozważymy też inne formy.

Przewiń do profilu firmy