Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Apteczny

Paso-Trading Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów farmaceutycznych na powierzonym terenie;

  • prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej oraz sprzedażowej skierowanej do Klientów aptecznych w zakresie powierzonych produktów firmy;

  • realizowanie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej firmy;

  • raportowanie wyników pracy;

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami;

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią w branży farmaceutycznej;

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe);

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami;

  • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej;

  • motywacja do pracy;

  • zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;

  • wysoka kultura osobista;

  • komunikatywność;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji;

  • benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty FITPROFIT, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe WARTA;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie