Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Apteczny

Polpharma S.A.O firmie

  • Opoczno
    Opoczno, łódzkie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz zajmował/a się promocją produktów z naszego portfolio, prowadzeniem kontraktów z kluczowymi klientami oraz reprezentowaniem firmy Polpharma na powierzonym terenie, dbając o profesjonalny wizerunek i zaufanie naszych klientów. Ta praca wymaga umiejętności budowania relacji, wytrwałości i cierpliwości często także kreatywności oraz dobrej organizacji pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMCG poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chętnie wyznaczasz sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujesz
  • Jesteś zorganizowana/y i lubisz zadaniowy tryb pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem
  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji

1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Aktualne oferty pracodawcy
5533

Przedstawiciel Apteczny, Opoczno