Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Aviva

  • Elbląg, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

    PRZEDSTAWICIEL AVIVA
    Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn

    Kluczowe obowiązki:

    • aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
    • realizacja zadań sprzedażowych,
    • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
    • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Oczekujemy:

    • zaangażowania i silnej motywacji do działania,
    • nastawienia na osiąganie celów,
    • wykształcenia min. średniego,
    • komunikatywności, kreatywności,
    • mile widziane doświadczenie w branży finansowej.

    Oferujemy:

    • cykl szkoleń, gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
    • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
    • możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskania państwowej licencji,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • elastyczne godziny pracy,
    • atrakcyjny system wynagradzania,
    • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych.

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”