Przedstawiciel Bankowy ds. Sprzedaży Kredytów

  • Bochnia, Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2018-11-02
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-12-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Bankowy ds. Sprzedaży Kredytów
    Miejsce pracy: Bochnia, Kraków, Nowy Sącz, Tarnów
    Nr ref.: HIP/małopolskie, poł-wsch.

    Sieć Przedstawicieli Bankowych w ING Banku Śląskim ma już ponad 10 lat! Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. Pomagamy Klientom wziąć kredyt hipoteczny, firmowy lub pożyczkę gotówkową. A co najważniejsze - budować dobre relacje z Klientami i Partnerami!

    Twoje zadania

    • sprzedaż kredytów detalicznych (hipoteka, kredyty firmowe i pożyczka gotówkowa),
    • pozyskiwanie partnerów finansowych do współpracy w zakresie sprzedaży kredytów,
    • współpraca z lokalnymi partnerami finansowymi,
    • budowa własnego portfela Klientów.

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie minimum średnie,
    • prowadzenie jednoosobowej działalności lub gotowość do jej założenia,
    • lubisz odnosić sukcesy a z błędów wyciągasz naukę,
    • chęć uzyskania wysokich prowizji – uzależnionych od wyników sprzedaży (średnio 9,5 tys. zł brutto).
    Oferujemy Ci:
    Umowę o współpracy
    na wyłączność (B2B)
    współpracę z jednym
    z największych banków
    w Polsce
    elastyczne
    godziny pracy
    wynagrodzenie "pakiet
    na start" + atrakcyjny
    system prowizyjny
    szkolenia i programy
    rozwojowe
    rozwój zawodowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj