Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Reda, Sopot, Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 21.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Bankowy
    w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Reda, Sopot, Wejherowo
    Nr ref.: PBS/02/POM

    Sieć Przedstawicieli Bankowych w ING Banku Śląskim ma już ponad 10 lat! Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. Pomagamy sprawnie i na jasnych warunkach założyć konto lub wziąć kredyt. A co najważniejsze - budować dobre relacje z Klientami i Partnerami!

    Twoje zadania

    • umawianie swoich spotkań z przedsiębiorcami w dogodnym dla Was miejscu i czasie
    • pomoc Klientom w wyborze odpowiednich usługi dla Jego firmy (rachunek, terminal do kart, leasing, pożyczkę, linię kredytową)
    • promocja marki ING poprzez swoją postawę i zaangażowanie

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie minimum średnie
    • prowadzisz jednoosobową działalność lub możesz ją założyć (pomożemy Ci przy wszystkich formalnościach)
    • lubisz odnosić sukcesy, a z porażek wyciągasz naukę
    Oferujemy Ci:
    Umowę o współpracy
    na wyłączność (B2B)
    współpracę z jednym
    z największych banków
    w Polsce
    elastyczne
    godziny pracy
    wynagrodzenie "pakiet
    na start" + atrakcyjny
    system prowizyjny
    szkolenia i programy
    rozwojowe
    rozwój zawodowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem miejsca pracy w danym województwie za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.