Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Jędrzejów, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Starachowice, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 02.05.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 01.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Bankowy
    w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw
    Miejsce pracy: Jędrzejów, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Starachowice, Busko-Zdrój
    PBS/02/ŚWK

    Sieć przedstawicieli w naszym banku ma już 10 lat – jesteśmy stabilnym i profesjonalnym partnerem w biznesie. Pomagamy sprawnie i na jasnych warunkach założyć konto firmowe czy wziąć kredyt. A co najważniejsze – budować dobre relacje z Klientami.

    Oczekujemy:

    • umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami
    • przedsiębiorczości i skuteczności w działaniu
    • wykształcenia min. średniego
    • profesjonalnej postawy i wysokiej kultury osobistej

    Zakres obowiązków:

    • mobilna sprzedaż produktów dedykowanych Przedsiębiorcom
    • aktywne pozyskiwanie klienta
    • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oferujemy:

    • konkurencyjny system wynagradzania (podstawa + bardzo atrakcyjny system premiowy)
    • przygotowanie i  wdrożenie do realizacji zadań
    • zatrudnienie dla osób prowadzących bądź gotowych do otwarcia działalności gospodarczej
    • możliwości rozwoju zawodowego w zakresie doradztwa i zarządzania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem miejsca pracy w danym województwie za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.