ING Bank Śląski S.A.

Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Przedsiębiorców

ING Bank Śląski S.A.O firmie

4000–6000 złbrutto / mies.
  • Elbląg, Olsztyn, Ostróda

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lat temu
  • Specjalista
Nr ref.: PBS/02/WAR.MAZ
Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn, Ostróda
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
Oferujemy:
  • konkurencyjny system wynagradzania (podstawa + bardzo atrakcyjny system premiowy)
  • przygotowanie i  wdrożenie do realizacji zadań
  • zatrudnienie dla osób prowadzących bądź gotowych do otwarcia działalności gospodarczej
  • możliwości rozwoju zawodowego w zakresie doradztwa i zarządzania

Zakres obowiązków:
  • mobilna sprzedaż produktów dedykowanych Przedsiębiorcom
  • aktywne pozyskiwanie klienta
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów z klientami
  • przedsiębiorczości i skuteczności w działaniu
  • wykształcenia min. średniego
  • profesjonalnej postawy i wysokiej kultury osobistej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem miejsca pracy w danym województwie za posrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Administratorem danych jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowice 40-086, Sokolska 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dowiedz się więcej, bądź sobą i zaaplikuj na: www.ingbank.pl/kariera

Przedstawiciel Bankowy w Segmencie PrzedsiębiorcówNumer ref.: PBS/02/WAR.MAZ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy