Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Bez Doświadczenia - Fotowoltaika

REM ENERGY sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych

  • wykonywanie audytów u Klienta indywidualnego w danej gminie którzy zostali umówieni na audyty po odbytym spotkaniu grupowym gdzie zapoznali się z tematem fotowoltaiki oraz cenami za zestawy fotowoltaiczne

  • koordynacja działań sprzedażowych, promocyjnych i innych aktywności dedykowanych klientom

  • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami

  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych

  • raportowanie wykonywanych zadań

  • przygotowywanie prezentacji handlowych i wizualizacji

  • finalizowanie sprzedaży

Podział czasu pracy
75%

audyt

25%

organizacja pracy

Nasze wymagania

  • orientacja na klienta, umiejętność identyfikacji jego potrzeb

  • orientacja na cele i odpowiedzialność za realizowane zadania

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • czynne prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • szkolimy od podstaw nie wymagamy doświadczenia

  • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zdobywanie doświadczenia w branży zajmującej się innowacyjnymi technologiami

  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

  • zarobki 7-12 tyś miesięcznie.

  • pakiet szkoleń na start produktowych i sprzedażowych.

  • szkolenia z zakresu prowadzania spotkań informacyjnych

  • możliwość awansu na Koordynatora / Managera sieci sprzedaży

  • koszty utrzymania działalności ponosimy

  • koszty paliwa zwracamy

  • Benefity

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

REM ENERGY sp. z o.o.

Firma Rem Energy Sp. z.o.o z siedzibą w Bielsku Białej, jesteśmy przede wszystkim jedną z największych i innowacyjnych firm fotowoltaicznych na rynku. Korzystamy z najwyższej klasy podzespołów od topowych światowych producentów. Zapewniamy wyjątkową wydajność i bezobsługowe użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji. Firma Rem Energy Sp. z.o.o z siedzibą w Bielsku Białej, jest również producentem powietrznych pomp ciepła do centralnego ogrzewania , podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a także do schładzania wody lodowej na potrzeby klimatyzacji.

Konstrukcja naszych Pompy Ciepła PURE JET F4 - to unikatowe rozwiązanie konstrukcyjne zapewniające wysoką kulturę pracy, cechuje ją cicha praca 43 - 52 decybeli, co w porównaniu z konkurencją (55 – 72 db) klasuje nasze urządzenie na samym szczycie tabeli.

Produkowane przez nas pompy ciepłą są najwyższej jakości, zbudowane w POLSCE na markowych podzespołach takich firm jak Danfoss, Kelvion, EBM, i sklasyfikowane są do grupy Premium, pod względem budowy, jakości i zastosowanych w nich podzespołach.

Zamontowane w naszych pompach nowoczesne sprężarki firmy Danfoss, dedykowane są przez producenta do zastosowania w wysokosprawnych Pompach Ciepła. Firma Danfoss sprężarki PSH produkuje tylko w USA, i jest to jedyna na świecie sprężarka Scroll z bezpośrednim wtryskiem cieczy, a nie pary, co daje jej ok. 10% przewagi w sprawności, również typ HHP to najnowocześniejsze urządzenie typu Scroll zapewniające wysokie osiągi i koperty pracy przewyższające każdą inną sprężarkę zamontowaną w PC dostępnej na naszym rynku.

Przewiń do profilu firmy

Przedstawiciel jeździ tylko do osób zdecydowanych na audyt po wcześniejszym dostaniu ulotki z nazwą firmy i terminem spotkania w gminie na którym dowie się wszystkich szczegółów działania fotowoltaiki oraz cen za zestawy fotowoltaiczne z odpowiedzią na tak lub nie po zrealizowanym audycie. Organizujemy głównie spotkania grupowe dla danej gminy gdzie wszyscy zapoznają się z tematem fotowoltaiki i po prezentacji osoby zostawiają dane do audytu i udajemy się tylko do zdecydowanych osób na obszarze danego powiatu które brały udział w spotkaniu,spotkania prowadzą koordynatorzy ,.Nie realizujemy leadów telefonicznych i osób bez odbytego spotkania grupowego.

Nie wymagamy doświadczenia... Program Czyste Powietrze z dofinansowaniem 90% do pomp ciepła. Program Mój Prąd 5000 do instalacji fotowoltaicznych pierwszych 200tys instalacji. Praca w Odnawialnych Źródłach Energii