Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Diagnostyki Diabetologicznej

Roche DiagnosticsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promowanie produktów Roche Diabetes Care;
  • profesjonalne kształtowanie kontaktów ze środowiskiem medycznym;
  • nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów;
  • planowanie strategii wizyt u klientów;
  • organizowanie oraz prowadzenie konferencji naukowych, warsztatów i prezentacji;
  • zarządzanie budżetem przyznanym na podległym terenie;
  • monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie diagnostycznej lub farmaceutycznej;
  • doświadczenie z sektora GP;
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność i otwartość;
  • znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy kat B.

Naszym priorytetem jest troska o zdrowie i jakość życia pacjentów na całym świecie, dlatego opracowujemy i wprowadzamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w trzech kluczowych obszarach diagnostyczno-terapeutycznych obejmujących: zapobieganie chorobom, ich diagnozowanie i leczenie.

Przedstawiciel Diagnostyki Diabetologicznej, Warszawa