Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. Badań Klinicznych

Farmepo

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań zatrudnionej przez nas osoby będzie należeć będzie:

  • reprezentowanie Farmepo w kontaktach z placówkami ochrony zdrowia i firmami farmaceutycznymi,

  • poszukiwanie nowych placówek do współpracy

  • budowanie relacji z lekarzami w celu zaangażowania ich w projekty badań klinicznych

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży medycznej na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz znajomości lokalnego rynku (lekarzy, placówek ochrony zdrowia) na terenie województwa Śląskiego (szczególnie Chorzów i Katowice) lub/i Mazowieckiego (szczególnie Warszawa).

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w branży badań klinicznych oraz wynagrodzenie uzależnione od wielkości nadzorowanej sieci ośrodków i lekarzy.

  • Praca w formie zdalnej (home office) i w terenie.

  • Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami poszukującymi dodatkowej pracy.

O nas

Farmepo jest firmą SMO (Site Management Organization), założoną w celu budowy sieci profesjonalnych ośrodków badań klinicznych.

Wspieramy placówki ochrony zdrowia poprzez dostarczenie know-how oraz zespołu wykwalifikowanych specjalistów, tak aby mogły efektywnie pozyskiwać i prowadzić badania kliniczne.

Uzupełniamy potencjał ośrodków, równocześnie nie wpływając na ich strukturę instytucjonalną. Dzięki nam lekarze mogą koncentrować się na rekrutacji pacjentów oraz ich bieżącemu prowadzeniu w badaniu klinicznym.

Zespół Farmepo gwarantuje ze swojej strony, że badanie w danym ośrodku jest prowadzone zgodnie z Protokołem, instrukcjami sponsora jak i regulacjami prawnymi.