Przedstawiciel ds. Ekspansji Sieci abc - Doradca Klienta

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-05-31
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-06-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Cash&Carry

    największa pod względem liczby posiadanych placówek sieć hurtowni typu cash&carry w Polsce, licząca 180 hal, poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

    Przedstawiciel ds. Ekspansji Sieci abc (Doradca Klienta)
    Miejsce pracy: woj. zachodnio – pomorskie

    Twoje zadania:

    • Pozyskiwanie potencjalnych nowych uczestników sieci franczyzowej abc,
    • Kompleksowe doradzanie franczyzobiorcom w zakresie kształtowania polityki cenowej, asortymentowej i merchandisingowej,
    • Rozwijanie w sklepach franczyzowych nowych kategorii produktowych,
    • Realizacja budżetów sprzedażowych,
    • Zapewnianie skutecznej komunikacji na linii hurtownia-franczyzobiorca,
    • Budowanie stabilnych, pozytywnych relacji z klientami.

    Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie na stanowisku Doradcy Klienta
      / Przedstawiciela Handlowego w branży spożywczej
      minimum 2 lata,
    • Znasz lokalny rynek detaliczny,
    • Znasz techniki sprzedażowe i negocjacyjne,
    • Jesteś komunikatywny,
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie,
    • Dobrze znasz pakiet MS Office,
    • Masz doświadczenie w merchandisingu, handlu hurtowym, szkoleniu właścicieli/kierowników sklepów spożywczych, prowadzeniu sklepu spożywczego.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Motywacyjny system wynagrodzenia – stałą podstawę oraz premię zależną od wyników pracy,
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon,

    A z niespodzianek :)

    • karty podarunkowe,
    • paczki na święta,
    • kolonie, stypendia i konkursy dla dzieci pracowników,
    • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę.

    Jeśli chcesz zadbać o zdrowie dofinansujemy Tobie kartę Multisport/Ok System.

    W ramach rozrywki zaprosimy Cię na pikniki rodzinne i spotkania integracyjne.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    opis