Przedstawiciel ds. gastronomii

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-09-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Przedstawiciel ds. Gastronomii

W LOKALIZACJI: woj. dolnośląskie

Wybrana osoba będzie budować partnerskie relacje z klientami firmy w sektorze gastronomicznym. Ponadto zadba o to, by nasze produkty można było znaleźć w każdym hotelu, restauracji i kawiarni. W roli doradcy zaproponuje asortyment najwyższej jakości spełniający oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Kluczowe zadania:

  • identyfikacja oczekiwań klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • wsparcie i pomoc w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu
  • koordynowanie sprzedaży i dystrybucji wszystkich naszych produktów dedykowanych do sektora gastronomicznego

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • znasz lokalny rynek gastronomiczny
  • chciałbyś połączyć pracę z ludźmi z możliwością pracy na danych sprzedażowych
  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty, szybko adaptujesz się do nowego środowiska
  • stawiasz sobie wyzwania, poszukujesz rozwiązań potencjalnie trudnych sytuacji
  • charakteryzuje Cię determinacja w dążeniu do celu, ale ważny jest również dla Ciebie sposób, w jaki go osiągasz

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności sprzedażowe i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy- samochód, telefon, Ipad
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje zawodowe

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach spółek z Grupy Maspex Wadowice (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.). Podmioty tworzące Grupę Maspex Wadowice, odpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych: MW-GMW Sp. z o.o. Sp. k. z (ul. Chopina 39, 34-100 Wadowice), MASPEX-GMW Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice), Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), MWS Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy), „MGD”-GMW Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Legionów 37, 34-100 Wadowice), Tymbark-MWS Sp. z o.o. Sp.k. (34-650 Tymbark 156), Lubella Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Wrotkowska 1, 20-469 Lublin), PZZ Lubella Sp. z o.o. Sp.k., ul. Wrotkowska 1, 20-469 Lublin, M-Logistic Sp. z o.o. (ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy), Ekoland Sp. z o.o. (ul. Strefowa 2, 43-100 Tychy), Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Aleja Stanów Zjednoczonych 61 a,04-028 Warszawa), ZPOW Agros Nova Sp. z o.o. Sp.k. (Al. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa) oraz Polski Lek S.A. (ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice). Zostałem poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się