Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. Gastronomii

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MAG Dystrybucja, w związku z rozwojem działu gastronomicznego poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    PRZEDSTAWICIEL DS. GASTRONOMII
    Miejsce pracy: Olsztyn
    warmińsko - mazurskie

    Główne zadania:

    • sprzedaż i obsługa klientów
    • realizacja planu sprzedaży
    • analiza rynku i kreowanie strategii rozwoju działu
    • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
    • organizacja działań promocyjnych i maksymalizacja sprzedaży

    Od kandydata oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego
    • doświadczenia na podobnym stanowisku poparte sukcesami
    • umiejętności budowania dobrych relacji interpersonalnych
    • zaangażowania, skuteczności i orientacji na cel
    • doskonałej organizacji pracy i samodzielności
    • umiejętności pracy w konkurencyjnym środowisku
    • dyspozycyjności
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • systematyczny proces szkoleniowy
    • pakiet socjalny
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.