Oferta pracy

Przedstawiciel ds. gastronomii

MaspexO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie budować partnerskie relacje z klientami firmy w sektorze gastronomicznym. Ponadto zadba o to, by nasze produkty można było znaleźć w każdym hotelu, restauracji i kawiarni. W roli doradcy zaproponuje asortyment najwyższej jakości spełniający oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • identyfikacja oczekiwań klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby
  • wsparcie i pomoc w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu
  • koordynowanie sprzedaży i dystrybucji wszystkich naszych produktów dedykowanych do sektora gastronomicznego

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • znasz lokalny rynek gastronomiczny
  • chciałbyś połączyć pracę z ludźmi z możliwością pracy na danych sprzedażowych
  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty, szybko adaptujesz się do nowego środowiska
  • stawiasz sobie wyzwania, poszukujesz rozwiązań potencjalnie trudnych sytuacji
  • charakteryzuje Cię determinacja w dążeniu do celu, ale ważny jest również dla Ciebie sposób, w jaki go osiągasz

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności sprzedażowe i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy- samochód, telefon, Ipad
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje zawodowe
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy