Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel ds. Inwestycji Budowlanych

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: Warszawa, warszawski zachodni, żyrardowski, wyszkowski, wołomiński, węgrowski, pruszkowski, płoński, piaseczyński, otwocki, nowodworski, miński, legionowski, grodziski
  • realizowanie polityki handlowej i promocyjnej firmy – sprzedaż produktów na inwestycje
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami – inwestorami, architektami, wykonawcami
  • wprowadzanie i prezentowanie nowych produktów
  • prowadzenie szkoleń technicznych
  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży - silna orientacja na wynik
  • doświadczenie w branży budowlanej - znajomość materiałów chemii budowlanej
  • znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane
  • praktyczna umiejętność stosowania chemii budowlanej

To oferujemy

  • praca u lidera
  • jasny system premiowy
  • praktyczne wdrożenie
  • program szkoleń i warsztatów (produktowe, sprzedażowe, inne)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Przedstawiciel ds. Inwestycji Budowlanych, Piaseczno