Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. inwestycji

  • opolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Armatura Kraków jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie poszukujemy:

    Przedstawiciela ds. inwestycji

    Zadania na stanowisku:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, wykonawcami, biurami projektowymi, biurami architektonicznymi, architektami wnętrz.
    • Monitoring rynku pierwotnego i wtórnego pod kątem przeprowadzonych projektów inwestycyjnych i remontowych.
    • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM.
    • Prowadzenie szkoleń technicznych i prezentacji dla projektów, architektów, inwestorów, wykonawców.
    • Doradztwo klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i asortymentowych.
    • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta.
    • Pozyskiwanie zamówień inwestycyjnych oraz nadzór nad ich realizacją.
    • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku Spółki.
    3 zaklady produkcyjne:
    Nisko, Radom,
    Środa Wielkopolska
    Polski
    producent
    95 lat tradycji

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługiwanego rynku budowlanego.
    • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
    • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy.
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office i pracy z CRM

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Motywacyjny system wynagradzania.
    • Niezbędne narzędzia do pracy.
    • Dużą samodzielność w działaniu.
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Obserwuj nas:

    Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”