Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. klientów kluczowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem rajstop, bielizny i odzieży typu home wear. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych i modowych produktów. Prowadzimy sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Nasze produkty spotykają się z uznaniem klientów i ekspertów z branży fashion.

    Region województwo pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych i sieciowych,
    • Obsługa kluczowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji,
    • Monitorowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty firmy,
    • Prowadzenie całego procesu sprzedaży – prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje umów i negocjacje cenowe,
    • Przygotowywanie umów handlowych,
    • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla Klientów i utrzymania ich satysfakcji,
    • Współorganizowanie i wyjazdy na targi branżowe,
    • Monitorowanie rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów,
    • Gotowość do częstych podróży po Polsce.

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie i wiedza we współpracy z sieciami handlowymi i dużymi hurtowniami - warunek konieczny,
    • Doświadczenie we wprowadzania marek własnych do sieci handlowych - warunek konieczny,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i negocjacji,
    • Kreatywność oraz zorientowanie na osiąganie postawionych celów,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski,
    • Wiedzy z zakresu współpracy z sieciami handlowymi i dużymi hurtowniami,
    • Znajomości rynku odzieżowego w Polsce,
    • Samodzielności, determinacji, nastawienia na cel i skuteczność w działaniu,
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
    • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw, które zaprocentują w pozyskaniu nowych klientów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pozytywną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu,
    • Samochód służbowy,
    • Kawę bez limitu.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule wpisując „Specjalista ds. SEO” nr referencyjny: SSEO/05/2018