Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Region Zachodni (Szczecin, Stargard, Gorzów Wlkp.)

    Główne zadania:

    • Wykonywanie celów sprzedażowych w zakresie tonażu i dystrybucji,
    • Przeprowadzanie ustalonych promocji na produkty spółki,
    • Realizacja budżetu marketingowego (gazetki, dodatkowe ekspozycje),
    • Wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klientów poprzez degustacje i prezentacje produktu bezpośrednio u klienta,
    • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki.

    Oczekiwania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży,
    • Znajomość rynku i sklepów detalicznych,
    • Odpowiedzialność, rzetelność oraz uczciwość,
    • Systematyczność i wysoka kultura osobista,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Opiekę medyczną,
    • Pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

    Dołącz do nas!
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.