Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów HORECA

Red Bull Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów - praca mobilna (Warszawa i okolice oraz Białystok)
  • Skuteczne realizowanie strategii firmy poprzez właściwe zarządzanie rynkiem gastronomicznym w regionie
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji biznesowych we wszystkich kategoriach lokali
  • Poszukiwanie i zdobywanie nowych lokali gastronomicznych na podległym terytorium
  • Zarządzanie budżetem marketingowym i eventowym

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie oraz rozpoczęte studia wyższe
  • Ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i egzekucyjne
  • Dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność planowania, terminowość
  • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego i trendów ogólnopolskich
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z udokumentowanymi sukcesami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Jako Przedstawiciel/-ka ds. Kluczowych Klientów HORECA będziesz nawiązywać kontakty handlowe oraz budować długotrwałe relacje z klientami na podległym terenie Warszawy i okolic oraz Białegostoku. Będziesz miał/-a okazję wdrażać strategię sprzedażową firmy Red Bull. Twoje umiejętności negocjacyjne i otwartość na nowe wyzwania pomogą nam budować i rozwijać sieć konsumentów oraz zadbać o wizerunek najbardziej energetycznej marki w Polsce i na świecie!

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów HORECA, Warszawa