Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów

VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dotychczasowymi Klientami w podległym regionie

  • Pozyskiwanie nowych Klientów B2B

  • Realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie

  • Kształtowanie i utrzymywanie polityki handlowej w podległym regionie

  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych

  • Bieżące raportowanie zgodnie z wyznaczonymi standardami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca – warunek konieczny

  • Znajomość rynku handlu motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Wysoka dyspozycyjność i gotowość do codziennych wyjazdów służbowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu auta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o.

Region północny

Przewiń do profilu firmy