Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów

VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dotychczasowymi Klientami w podległym regionie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów B2B
  • Realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie
  • Kształtowanie i utrzymywanie polityki handlowej w podległym regionie
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych
  • Bieżące raportowanie zgodnie z wyznaczonymi standardami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca – warunek konieczny
  • Znajomość rynku handlu motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysoka dyspozycyjność i gotowość do codziennych wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu auta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o.

Region południowo –wschodni

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów, podkarpackie