Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. kontaktów z placówkami oświatowymi

POLSKA AKADEMIA KSZTAŁCENIA

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy ze szkołami publicznymi w zakresie organizacji kursów, warsztatów językowych

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z jednostkami oświatowymi na terenie działania PAK

  • Prezentacja naszej oferty edukacyjnej w placówkach oświatowych oraz analiza poziomu zainteresowania kursami językowymi potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych i interpersonalnych

  • gotowości do wyjazdów służbowych na terenie podległego województwa

  • inicjatywy w działaniu i nastawienia na realizację celu

  • dobrej prezencji oraz wysokiej kultury osobistej

  • własnego samochodu

Mile widziane

  • Mile widziane osoby współpracujące z placówkami oświatowymi.

To oferujemy

  • umowa zlecenie lub umowa współpracy w przypadku działalności gospodarczej

  • zwrot kosztów dojazdu do kontrahenta

  • atrakcyjne i motywacyjne wynagrodzenie zależne od stopnia zaangażowania

  • elastyczność w wyborze miejsca i godzin pracy

  • pokrycie kosztów noclegu podczas wyjazdów służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.