Oferta pracy

Przedstawiciel ds. obsługi aptek sieciowych

HSK CONSULTINGO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu szuka dla swojego klienta – jednej z największych na Świecie firm Farmaceutycznych o ugruntowanej pozycji na rynku kandydatów
na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa kluczowych aptek sieciowych na powierzonym terenie w zakresie kontroli zleconych usług marketingowych;
  • Weryfikacja kluczowych założeń współpracy z aptekami sieciowymi;
  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy;

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenia wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (FMCG , B2M) lub Przedstawiciela Farmaceutycznego;
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy;
  • Pro aktywnego podejścia do powierzanych zadań;
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
  • Ważnego prawa jazdy kat. B;

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę;
  • Wysokie standardy i kulturę pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem premiowym;
  • Niezbędne narzędzia do pracy : samochód, telefon, Ipad;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.” Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy