Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

3-6-64434

Przedstawiciel ds. Obsługi Klienta / Customer Service Representative

Grafton Recruitment

6 0006 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Przedstawiciel ds. Obsługi Klienta / Customer Service RepresentativeNumer ref.: 3-6-64434

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydata zainteresowanego podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja klientów w systemach, zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Kontakt z klientami mailowy i telefoniczny
  • Zarządzanie zamówieniami klientów
  • Obsługa reklamacji jakościowych i dystrybucyjnych
  • Wystawianie faktur i faktur korygujących
  • Opracowywanie danych oraz raportów
  • Regularna współpraca z działem sprzedaży
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w obsłudze klienta, zamówień, reklamacji
  • Znajomość systemu SAP oraz MS Office Word i Excel
  • Język angielski – poziom komunikatywny min. B1
  • Absolwent kierunków ekonomicznych (logistyka, handel, ekonomia)

Korzyści:

  • Zatrudnienie za pośrednictwem Grafton w oparciu o umowę o pracę do 12.2022
  • Premia roczna uzależniona od wyników pracy
  • Ubezpieczenie na życie NNW
  • Opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne