Przedstawiciel ds. odszkodowań

EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Aleksandrów Kujawski, Barcin, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Janikowo, Koronowo, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin, Brodnica

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polecam Poszkodowanego to nowy, ogólnopolski program polecania osób poszkodowanych po wypadkach.

Od ponad 10 lat współpracujemy z Europejskim Centrum Odszkodowań SA - największą kancelarią odszkodowawczą w Polsce.

Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych, zapewniając naszym Klientom profesjonalną opiekę prawną.  Budujemy zespół najlepszych w Polsce Agentów ds. odszkodowań.

Szukasz pracy stałej lub dodatkowej?

Zapraszamy do współpracy!
Miejsce pracy: Rejon zamieszkania bądź całego kraju

Opis stanowiska:

Rozpoczynając pracę z nami samodzielnie wybierasz dogodną dla Ciebie formę pracy.

Na naszym spotkaniu dowiesz się o wszystkich 3 formach pracy i wybierzesz najlepszą dla siebie, dlatego praca w naszej firmie jest dla każdego.

Jako przedstawiciel pozyskujesz klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy.

W zależności od wybranej przez Ciebie drogi pracy w naszej firmie polecasz poszkodowanych po wypadkach lub zostajesz opiekunem klienta.

Za pozyskanych klientów otrzymujesz wypłatę od 300 zł do 1500 zł, a po zakończeniu sprawy wypłacamy Tobie prowizję zgodnie z Planem Kariery.

Oczekujemy:

  • samodzielności
  • umiejętności wyznaczania celów i ich realizacji
  • sumienności
  • zaangażowania
  • komunikatywności

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • atrakcyjny, prowizyjny system wynagrodzeń
  • współpracę na zasadzie umowy agencyjnej (umowy o współpracy)
  • jasny i przejrzysty plan kariery
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • stałą pomoc menadżera i zespołu
  • bogaty system motywacyjny: bony paliwowe, wycieczki zagraniczne, auto służbowe, wsparcie finansowe w trakcie budowania swoich zespołów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy