Przedstawiciel ds. odszkodowań

EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Żychlin, Brzeziny

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polecam Poszkodowanego to nowy, ogólnopolski program polecania osób poszkodowanych po wypadkach.

Od ponad 10 lat współpracujemy z Europejskim Centrum Odszkodowań SA - największą kancelarią odszkodowawczą w Polsce.

Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych, zapewniając naszym Klientom profesjonalną opiekę prawną.  Budujemy zespół najlepszych w Polsce Agentów ds. odszkodowań.

Szukasz pracy stałej lub dodatkowej?

Zapraszamy do współpracy!
Miejsce pracy: Rejon zamieszkania bądź całego kraju

Opis stanowiska:

Rozpoczynając pracę z nami samodzielnie wybierasz dogodną dla Ciebie formę pracy.

Na naszym spotkaniu dowiesz się o wszystkich 3 formach pracy i wybierzesz najlepszą dla siebie, dlatego praca w naszej firmie jest dla każdego.

Jako przedstawiciel pozyskujesz klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy.

W zależności od wybranej przez Ciebie drogi pracy w naszej firmie polecasz poszkodowanych po wypadkach lub zostajesz opiekunem klienta.

Za pozyskanych klientów otrzymujesz wypłatę od 300 zł do 1500 zł, a po zakończeniu sprawy wypłacamy Tobie prowizję zgodnie z Planem Kariery.

Oczekujemy:

  • samodzielności
  • umiejętności wyznaczania celów i ich realizacji
  • sumienności
  • zaangażowania
  • komunikatywności

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • atrakcyjny, prowizyjny system wynagrodzeń
  • współpracę na zasadzie umowy agencyjnej (umowy o współpracy)
  • jasny i przejrzysty plan kariery
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • stałą pomoc menadżera i zespołu
  • bogaty system motywacyjny: bony paliwowe, wycieczki zagraniczne, auto służbowe, wsparcie finansowe w trakcie budowania swoich zespołów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy