Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

  • Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Kęty, Kraków, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój, małopolskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Europie wschodniej, w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Kęty, Kraków, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Zadaniem agenta jest pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz przekazanie dokumentacji do centrali EuCO gdzie sztab ludzi zajmuje się uzyskaniem odszkodowania a TY czekasz na Swoją prowizję.

Oczywiście nauczymy Cię jak dotrzeć do takich osób, mamy świadomość tego, że jest to nowy zawód i trzeba czasu aby nauczyć się pozyskiwać klientów.

Za wszystkich Twoich klientów wypłacajmy Ci zaliczkę od 50zł do 650zł a po zakończeniu sprawy otrzymasz prowizję od 10% do 40% z zysku firmy.

Oczekujemy:

  • Otwartości i komunikatywności
  • Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
  • Konsekwencji oraz zaufania, jesteśmy w końcu spółką akcyjną
  • Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
  • Trochę pozytywnego myślenia

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 40% z prowizji firmy
  • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
  • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
  • Darmowy dostęp do szkoleń online
  • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
  • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej
  • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
  • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
  • Auta służbowe klasy premium za wyniki, EuCO na dziś finansuje ponad 200 aut swoim przedstawicielom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doradztwo Odszkodowawcze Anna Górna z siedzibą w Legnicy ul. Kościuszki 24/8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Doradztwo Odszkodowawcze Anna Górna z siedzibą w Legnicy przy ul. Kościuszki24/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się