Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. odszkodowań

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Gostyń, Chodzież, Szamotuły, Złotów, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Kępno, Ostrzeszów, Grodzisk Wielkopolski, Słupca, Wolsztyn, Mosina, Wronki, Rogoźno, Międzychód, Murowana Goślina, Puszczykowo, Opalenica, Kostrzyn, Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. www.euco.pl jest najszybciej rozwijającą się firmą odszkodowawczą w Europie środkowo-wschodniej. Budujemy zespół najlepszych w Polsce Agentów ds. odszkodowań. Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych, zapewniamy naszym Klientom profesjonalną opiekę prawną i reprezentujemy ich w sądach. Ponadto EuCO S.A. wykształciło ponad 30 milionerów, do których grona możesz dołączyć.

    Budujemy kolejny ogromny projekt w branży odszkodowań i w związku z powyższym poszukujemy i nawiążemy współpracę na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    Nasi Przedstawiciele pozyskują klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Następnie przekazują dokumenty do centrali EuCO, gdzie sztab specjalistów zajmuje się uzyskaniem najwyższego odszkodowania, a TY otrzymujesz  swoją prowizję.

    Za wszystkich Twoich klientów otrzymujesz zaliczkę od 300 zł do 1 500 zł, a po zakończeniu sprawy wypłacamy Tobie prowizję zgodnie z Planem Kariery.

    Oczekujemy:

    • Empatii
    • Pełnego zaangażowania
    • Otwartości i komunikatywności
    • Konsekwencji oraz zaufania

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki
    • Jasny i przejrzysty Plan Kariery
    • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
    • Dostęp do szkoleń
    • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
    • Auta służbowe klasy premium - za wyniki
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.