Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Kapitałowa Helpea w skład której wchodzi Kancelaria Prawna Domański i Wspólnicy, oraz rumuński oddział firmy Helpea S.R.L. to jeden z najsilniejszych podmiotów w branży prawno finansowej w Polsce.

    W związku z powiększającym się rynkiem oraz rozbudową sieci sprzedaży poszukujemy:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów
    • Podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami
    • Przeprowadzenie prezentacji i wsparcie Klientów na każdym etapie sprawy

    OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia sprzedażowego
    • Wytrwałości i nastawienia na osiąganie rezultatów
    • Nastawienia na rozwój i poszerzanie swoich umiejętności
    • Wysokich zdolności interpersonalnych i dobrej organizacji pracy
    • Gotowości do wyjazdów
    • Prawa jazdy kategorii B

    OFERUJEMY:

    • Stała pensja plus atrakcyjny program prowizyjny
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (auto, laptop)
    • Karta paliwowa plus liczne dodatki płacowe
    • Najwyższe możliwości zarobkowe w branży prawno-finansowej powiązane z uzyskiwanymi efektami – nawet 4000 zł podstawy w pierwszym miesiącu pracy
    • Stabilne zatrudnienie w silnym podmiocie z polskim kapitałem
    • Jasna i przejrzysta ścieżka kariery pozwalająca na szybki awans w strukturze firmy
    • Sprawdzony model wsparcia na każdym etapie i pozyskiwania klientów gwarantujący stałe efekty
    • Pełne szkolenie z Centrali oraz bezpośrednia praca z Koordynatorem sprzedaży - nauczymy Cię kompletnego zawodu od Twojego pierwszego dnia.
    • Praca w młodym zespole – w oparciu o wartości wzajemnego poszanowania, rozwoju i pomocy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.