Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów pod OZE

VSB ENERGIE ODNAWIALNE POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista

VSB Energie Odnawialne Polska Sp. z o.o. jest spółką należąca do grupy kapitałowej VSB. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Od 10 lat angażujemy się w projekty związane z energią odnawialną, przede wszystkim w sektorze energii wiatrowej i słonecznej.

Więcej informacji na temat VSB znajdziesz tutaj: www.vsb.energy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • pozyskiwanie gruntów pod farmy fotowoltaiczne,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji,
  • przeprowadzenie wizji lokalnej gruntów.

WYMAGANIA:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży OZE lub rolniczej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • współpraca z jedną z największych firm OZE w Europie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie liczone za każdy pozyskany hektar pod farmę fotowoltaiczną,
  • premie za grunty pozyskane pod farmy fotowoltaiczne,
  • wsparcie kierownika projektu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • gdy się sprawdzisz, nie wykluczamy zatrudnienia na umowę o pracę (pełny etat).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W swoim CV koniecznie zamieść poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VSB Energie Odnawialne Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Ogłoszenie archiwalne