Oferta pracy

Przedstawiciel ds. rozwoju sieci

Rabat Detal Sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań związanych z pozyskiwaniem oraz obsługą franczyzobiorców

  • dbanie o dobre relacje z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

  • monitorowanie oferty franczyzowej na rynku

  • koordynacja dostaw i windykacja należności

  • wdrażanie i obsługa programów lojalnościowych, dystrybucja gazetek promocyjnych

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • duża elastyczność i otwartość na zmiany

  • komunikatywność, łatwość w budowaniu długoterminowych relacji

  • doświadczenie w branży FMCG, mile widziane na stanowisku PH lub pracownika sklepu/marketu

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość lokalnego rynku handlu detalicznego oraz specyfiki pracy w sieciach franczyzowych

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym - zawsze na czas!

  • benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet opieki medycznej PZU

  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy

  • dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie/łódzkie (Kalisz)

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.