Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży (Fotowoltaika lub/i Pompy Ciepła)

DGE Technologies Sp. z o.o.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedajesz rozwiązania energetyczne klientom indywidualnym lub/i biznesowym,

  • Realizujesz cele sprzedażowe z zakresu fotowoltaiki lub/i pomp ciepła,

  • Systematycznie raportujesz wyniki pracy w systemie CRM,

  • Długoterminowo obsługujesz klientów,

  • Współtworzysz atmosferę wsparcia i rozwoju.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie lub większe doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C poparte sukcesami w postaci regularnej realizacji targetów w branży energetycznej, fotowoltaicznej, bankowej, ubezpieczeniowej itp.,

  • Nastawienie na realizację celu i ciągły rozwój osobisty,

  • Umiejętność planowania swojej pracy w perspektywie dni, tygodni, miesięcy i lat,

  • Wysoki poziom odpowiedzialności, moralności i etyki pracy,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Różne systemy wynagrodzeń przygotowane tak, abyś miał wpływ na wysokość swoich zarobków,

  • Brak szklanych sufitów i uczciwą wypłatę wszystkich prowizji,

  • Bogaty pakiet szkoleń rozwijających kompetencje miękkie i twarde,

  • Leady i pomoc w samodzielnym pozyskiwaniu klientów,

  • Pomoc działu projektowego, który przygotowuje wyceny, projekty instalacji i oferty,

  • Wsparcie w rozwoju Twojej kariery,

  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,

  • Możliwość realizacji własnych projektów i inicjatyw,

  • Pracę w dowolnym rejonie,

  • Zapraszamy do wspólnej pracy i świętowania sukcesów!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, na stanowisko: Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży (Fotowoltaika lub/i Pompy Ciepła), na którym będziesz odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań energetycznych klientom indywidualnym lub/i biznesowym, abyś dostarczał klientom wysokiej jakości produkty z najdłuższymi gwarancjami na rynku, które ułatwiają życie i zabezpieczają ich domy, firmy i gospodarstwa domowe na wiele lat.

Ze swojej strony służymy Ci swoją wiedzą i doświadczeniem podczas pozyskiwania klientów oraz na spotkaniach z klientami. Oferujemy dogodne systemy rozliczeniowe oraz atmosferę wsparcia i rozwoju. Ponieważ zależy nam, abyś regularnie odnosił swoje sukcesy razem z nami w DGE Technologies!

Od 2016 roku nieustannie zdobywamy doświadczenie na rynku energetycznym i doskonalimy swoje kompetencje. W DGE Technologies zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze i najbardziej optymalne technologie, które ułatwiają życie naszych klientów.

DGE Technologies to zespół specjalistów, którzy służą wsparciem w zakresie outsourcingu mediów (tj. energia elektryczna, paliwo gazowe i ciepło miejskie), w doborze odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej, źródła ciepła czy w rozbudowie infrastruktury energetycznej. Zdajemy

sobie sprawę, że dziś temat energii jest trudny, dlatego klient potrzebuje rzetelnej wiedzy i dobrego fachowca do współpracy, który znajdzie i wdroży dla niego najlepsze rozwiązania, aby klient mógł zwiększyć swoje oszczędności, zabezpieczyć koszty za media w swoim gospodarstwie domowym, rolnym czy przedsiębiorstwie, a co za tym idzie – spotęgować swoje zyski.

Każdego dnia spełniamy najwyższe wymagania klientów. Każdego klienta traktujemy uczciwie i wyjątkowo, a rozwiązania technologiczne wspierają i ułatwiają codzienne życie naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy