Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży (Fotowoltaika/Pompy ciepła/Stacje ładowania)

DGE Technologies Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych z zakresu fotowoltaiki/pomp ciepła/stacji ładowania,

  • Zawieranie długoterminowych transakcji z klientami indywidualnymi i biznesowymi,

  • Raportowanie wyników w systemie CRM i kontrola działań z klientami,

  • Obsługa posprzedażowa klientów.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie lub większe doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C poparte sukcesami w postaci regularnej realizacji targetów w branży energetycznej, fotowoltaicznej, bankowej, ubezpieczeniowej lub pokrewnych,

  • Pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista,

  • Nastawienie na sukces i rozwój osobisty,

  • Pracowitość i systematyczność pracy,

  • Elastyczność w działaniu i szybka adaptacja w nowej sytuacji,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • System prowizyjny przygotowany tak, abyś miał wpływ na wysokość swoich zarobków,

  • Brak szklanych sufitów i uczciwą wypłatę wszystkich prowizji,

  • Bogaty pakiet szkoleń,

  • Leady i pomoc w samodzielnym pozyskiwaniu klientów,

  • Pomoc działu projektowego, który przygotowuje wyceny, projekty instalacji i oferty,

  • Wsparcie w rozwoju Twojej kariery,

  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,

  • Możliwość realizacji własnych projektów i inicjatyw,

  • Pracę w dowolnym rejonie,

  • Zapraszamy do wspólnej pracy i świętowania sukcesów!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy częścią Grupy DGE.

Spółka DGE Technologies Sp. z o.o. powstała z wydzielenia działu zajmującego się odnawialnymi źródłami energii ze spółki DGE Sp. z o.o.

Od 2016 roku nieustannie zdobywamy doświadczenie i doskonalimy swoje kompetencje, co dziś pozwala nam powiedzieć, że: "Jesteśmy fachowcami na rynku energetycznym - dla naszych Klientów optymalizujemy koszty energii, gazu i ciepła, szczególnie tam gdzie inni mówią, że się nie da oraz załatwiamy z sukcesem każdą sprawę formalno-prawną związaną z mediami."

W DGE Technologies zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze i najbardziej optymalne technologie, które ułatwiają życie naszych klientów:

- Fotowoltaika - najlepsze na świecie komponenty (również polskie) i najdłuższe gwarancje,

- Pompy ciepła - tylko najlepsze marki,

- Stacje ładowania pojazdów - polski producent i świetna jakość,

- Pozostałe produkty i usługi: optymalizacja kosztów dystrybucyjnych energii i gazu; energia i gaz w najdłuższej gwarantowanej cenie; nowe przyłącza; serwis i inne.

Dołącz do naszego zespołu specjalistów!

Ze swojej strony służymy wsparciem w zakresie szkoleń twardych i miękkich oraz czasem przeznaczonym na wspólną pracę, ponieważ zależy nam, abyś regularnie odnosił swoje sukcesy w DGE Technologies!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Śląskie, Opolskie, Małopolskie