Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel ds. Rynku OTC

Berlin-Chemie/Menarini PolskaO firmie

  • Koszalin, Kołobrzeg, Gryfice, Drawsko Pomorskie, Szczecinek, Połczyn-Zdrój, Białogard

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin- Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group

  • edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • miejsce zamieszkania na powierzonym terenie

  • doświadczenie w sprzedaży

  • orientacja na osiąganie celów

  • wysoka motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy

  • otwartość na nowe wyzwania

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy

  • doświadczenie na rynku farmaceutycznym (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilną pracę w elitarnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

  • pakiet socjalny

  • dobre narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń

  • samodzielność w działaniu

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • bony żywieniowe

  • ZFŚS

Berlin-Chemie/Menarini Polska

Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizuje strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy