Oferta pracy

Przedstawiciel ds. skupu

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła

  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych

  • audytowanie warunków bytowych bydła

  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy i zaangażowanie

  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • narzędzia do pracy (auto służbowe z możliwością użytkowania w celach prywatnych, telefon służbowy, pakiet odzieży)

  • szkolenie przygotowujące do pracy przedstawiciela

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe)

  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dopłaty do wczasów dziecka, paczki dla dzieci, MultiSport, mięso na święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba Firmy:

Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie