Przedstawiciel ds. skupu żywca

  • Rypin, Bydgoszcz, Krotoszyn (pow. żniński), Żnin, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Tuchola, Świecie, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-25
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-08-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z największych liderów branży mięsnej, specjalizującym się w uboju bydła i rozbiorze mięsa wołowego.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz konsekwentnym umacnianiem pozycji firmy na polskim rynku, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Poszukujemy osób do pracy na terenach województwa

    • kujawsko-pomorskiego
    • warmińsko-mazurskie
    • opolskie

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
    • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
    • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
    • motywację do osiągania wyników
    • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • narzędzia pracy potrzebne do realizacji powierzonych obowiązków
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kusy językowe)
    • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci)
    Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj (W tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska pracy).

    Więcej informacji na www.foodworks.pl

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.