Oferta pracy

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Aptecznej

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w kanale farmaceutycznym

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych na powierzonym terenie

  • Organizowanie i realizowanie promocji lokalnych

  • Koordynowanie pracy dermokonsultantów

  • Szkolenia produktowe dla farmaceutów

  • Analiza bazy klientów

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - preferowane doświadczenie na rynku farmaceutycznym lub FMCG

  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Skuteczność oraz silna orientacja na wynik

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Narzędzia pracy: telefon, tablet, komputer, samochód

  • Dodatkowe świadczenia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: e-mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą