Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. sprzedaży

Modern Eko Przemysław PawłowskiO firmie

8 00012 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

   Firma zajmuje się Fotowoltaiką 11 lat, jest pewna stabilna, instalacje wykonywane są na najwyższym poziomie co daje poczucie bezpieczeństwa i rekomendacje. Stawiamy na rozwój od nowego Roku będą ładowarki samochodowe oraz magazyny energii w zestawie. W ofercie również mamy pompy ciepła oraz klimatyzacje

Opis stanowiska:

Poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i pracowitych osób na Przedstawiciela ds. sprzedaży.

Liczy się u nas zaangażowanie, wsparcie i dobra atmosfera Jeżeli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się wszystkiego od początku , zapraszamy wszystkiego nauczymy. Prowadzimy Profesjonalne szkolenia po których będziesz ekspertem w zakresie wiedzy oraz sprzedaży Zainteresowanych proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.  Pozdrawiam

Wymagania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o jakość i kontakt z klientem
  • chęć poszerzania wiedzy
  • dyscyplina
  • humor i dobra atmosfera

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • pakiet szkoleń
  • wyjazdy integracyjne
  • dobrą energie w zespole
  • premie bonusy dodatki
  • awans

Ogłoszenie archiwalne