Oferta pracy

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Znajdź nową pracę
Rekrutujemy online!

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzą specjaliści od lat związani z branżą OZE. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych od A do Z - wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania i jakości każdej inwestycji. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju i współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami. Pozyskaliśmy już 3 tysiące klientów, a nasze instalacje przekraczają moc 10 MW.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy
  • Aktywne rozwijanie bazy klientów w dedykowanym obszarze
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji handlowych
  • Ukierunkowanie na realizację celów
  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu oraz współpracy z innymi działami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Inicjatywa i skuteczność w rozwiązywaniu problemów, we wdrażaniu zmian
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w systemie pracy D2D
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Jako firma oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Najatrakcyjniejszy systemem prowizyjny na rynku energetycznym
  • Krótki czas od akceptacji umowy do wypłaty prowizji
  • Atrakcyjny i unikalny na rynku polskim produkt
  • Stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku (samochód, karta paliwowa)
  • Szeroki zakres szkoleń
  • Zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży OZE

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

„Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach (także dla eRekrutera)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i wytworzonych w procesie rekrutacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym czasie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy