Oferta pracy

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

Składy VOXO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chorzów, Gliwice, Katowice, Rybnik, Ruda Śląska, Sosnowiec

  • Ogłoszenie wygasło 40 minut temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca w ramach regionu przypisanego do oddziału (+/- teren województwa)

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • nawiązywanie i utrzymywanie wysokiego poziomu relacji i współpracy handlowej z firmami wykonawczymi i inwestorami,

  • sporządzanie ofert handlowych,

  • profesjonalne doradztwo techniczne,

  • prowadzenie negocjacji handlowych z firmami podwykonawczymi i generalnymi wykonawcami.

  • koordynacja zasobów w procesie realizacji zawieranych umów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze inwestycji, znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego,

  • doświadczenie w pozyskiwanie klientów inwestycyjnych,

  • znajomość branży stolarki otworowej,

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów handlowych,

  • umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętności koordynacji prac współpracujących zespołów,

  • znajomość MS Office,

  • aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie,

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • dofinansowanie do studiów, dalszego kształcenia

  • zniżki na cały asortyment VOX

  • szkolenia produktowe

  • samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Składy VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz ponad 100 salonów Majster Plus na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym i architektom wnętrz. Ponadto kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje.

Przewiń do profilu firmy

Dostępne regiony pracy:

Poznań/Wielkopolskie

Szczecin/Zachodniopomorskie

Górny Śląsk

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy