Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel ds. stomatologii/ Key Account Manager

Dental IDO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Dental ID jest dystrybutorem na rynek Polski takich marek jak Dumont Instruments (lider kategorii wśród lekarzy stomatologów we Francji) oraz AR Instruments. Specjalizujemy się w narzędziach stomatologicznych oraz osprzęcie dedykowanym do gabinetów stomatologicznych.

Profil i zakres obowiązków:

  • Poszukujemy specjalisty do pracy na terenie woj. Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie
  • Realizacja wizyt w klinikach oraz gabinetach stomatologicznych na danym terenie
  • Kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych wynikających z przyjętej strategii oraz polityki w zakresie sprzedaży
  • Rekomendowane miejsce zamieszkania Szczecin i okolice
  • planowane zatrudnienie w okresie od lutego 2021

Twój profil:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze środowiskiem Stomatologicznym
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub technicznego
  • Potrafisz ustalać priorytety oraz samodzielnie zorganizować swoją pracę
  • Chcesz się rozwijać oraz i doskonalić swoje umiejętności
  • Łatwo nawiązujesz kontakty oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i gotowość do codziennych podróży służbowych
  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Aktualne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra obsługa komputera - pakiet Microsoft Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, tablet, telefon)
  • Elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne