Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. ubezpieczeń

  • Lublin, Kraśnik, Biała Podlaska, Chełm, Świdnik, Puławy, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Radzyń Podlaski, Parczew, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Historia GPF Generalny Partner Finansowy – to rok 1998 r.
    Jesteśmy MULTIAGENCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ z siedzibą Główną w Tarnowie
    i współpracujemy z wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

    Dwudziestoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej owocuje dopływem
    coraz większej ilości nowych Klientów jak i Współpracowników w całej Polsce.

    Wspomniane doświadczenie jak i tysiące Klientów
    pozwoliło opracować nam między innymi
    specjalny produkt ubezpieczeniowy oferowany tylko przez GPF.

    GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma,
    dzięki czemu współpraca z nami staje się bezpieczna na wiele lat.
    Nie szukaj, nie zastanawiaj się – szkoda czasu.
    Wykorzystaj ten czas na własny rozwój w ramach GPF.
    W związku z rozwojem Firmy przyjmiemy do współpracy

     Przedstawiciela ds. ubezpieczeń

    Miejsce pracy: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Kraśnik, Lublin, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Świdnik, Tomaszów Lubelski

    Główne zadania Współpracownika GPF:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów poprzez analizę potrzeb.
    • Wyliczanie i oferowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń w tym między innymi:
      • OC komunikacyjne,
      • AC,
      • Ubezpieczenia majątkowe i osobowe,
      • Ubezpieczenia życiowe i wypadkowe,
      • Prywatne emerytury.
    • Pozyskiwanie rekomendacji.
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.
    • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
    • Dla Menadżerów – budowa sieci sprzedaży.
    Przyjmiemy do współpracy:
    • Osoby otwarte na naukę i uczestnictwo w szeroko pojętej branży ubezpieczeń,

    • Osoby, które same chcę decydować o swoich zarobkach,

    • Także takie osoby, które szukają dodatkowego źródła dochodów bez rezygnowania z obecnej pracy.

    Oferujemy między innymi:
    • Zezwolenia i dostęp do portali wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.
    • BEZ STRESU I LIMITÓW - możliwość budowania własnego portfela Klientów.
    • Możliwość sprzedaży specjalnego ubezpieczenia stworzonego tylko i wyłącznie dla GPF.
    • Dzięki stałej obsłudze własnych Klientów - stałe zajęcie i bezpieczny dochód.
    • SZEROKI wachlarz specjalnie wyselekcjonowanych produktów finansowo-ubezpieczeniowych kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.
    • ATRAKCYJNE prowizje i BONUSY uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.
    • Możliwość osiągnięcia STABILIZACJI FINANSOWEJ do emerytury.
    • KARIERĘ dla każdego - możliwość budowania sieci sprzedaży – w tym awansu na Kierownika i Dyrektora GPF.
    • SZKOLENIA teoretyczne i praktyczne oraz WSPARCIE doświadczonych Menadżerów.
    • Wyjątkowe NAGRODY i PREMIE.
    • NIENORMOWANY czas współpracy.
    Nasze wymagania:
    • Minimum średnie wykształcenie.
    • Niekaralność.
    • Najważniejsze to abyś sam miał wymagania względem siebie - chęć nauki, rozwoju i osiągania własnych celów i marzeń.
    Mile widziane:
    • W perspektywie czasu – otworzenie własnej działalności gospodarczej.
    • Znajomość branży ubezpieczeń.
    • Agenci ubezpieczeniowi różnych TU.
    • Osoby i Firmy zajmujące się już ubezpieczeniami, chcące poszerzyć swoją ofertę o atrakcyjny Produkt Ubezpieczeniowy.
    Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GPF Generalny Partner Finansowy (ul. Rogoyskiego 7, 33-100 Tarnów) w celu obecnego jak i przeszłego prowadzenia procesu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.