Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel ds. ubezpieczeń

  • Poznań, Leszno, Gniezno, Września, Piła, Kalisz, Krotoszyn, Śrem, Konin, Turek, Koło, Ostrzeszów, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-08-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Historia GPF Generalny Partner Finansowy – to rok 1998 r.
    Jesteśmy Multiagencją Ubezpieczeniową i współpracujemy z wszystkimi liczącymi się
    Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,
    oferując najbardziej korzystne
    oferty ubezpieczeniowo-finansowe

    Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń jak i tysiące Klientów
    pozwoliło opracować nam między innymi
    specjalny produkt ubezpieczeniowy oferowany tylko przez GPF.

    GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma,
    dzięki czemu współpraca z nami staje się bezpieczna na wiele lat.

    Nie szukaj, nie zastanawiaj się – szkoda czasu.
    Wykorzystaj ten czas na własny rozwój w ramach GPF.

    W związku z rozwojem Firmy przyjmiemy
    do współpracy
     Przedstawiciela ds. ubezpieczeń

    Miejsce pracy: Gniezno, Kalisz, Koło, Konin, Krotoszyn, Leszno, Ostrzeszów, Piła, Poznań, Śrem, Turek, Września

    Główne zadania Współpracownika GPF:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów poprzez analizę potrzeb,
    • Wyliczanie i oferowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń w tym między innymi:
    • OC komunikacyjne
    • AC
    • Ubezpieczenia majątkowe
    • Ubezpieczenia życiowe i wypadkowe
    • Prywatne emerytury
    • Pozyskiwanie rekomendacji.
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,
    • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej,
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Dla Menadżerów – budowa sieci sprzedaży.
    Przyjmiemy do współpracy osoby:
    • Otwarte na naukę i uczestnictwo w szeroko pojętej branży ubezpieczeń.
    • Które same chcę decydować o swoich zarobkach.
    • Które szukają także dodatkowego zajęcia bez rezygnowania z obecnej pracy.
    Oferujemy między innymi:
    • Dostęp do portali wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.
    • Możliwość oferowania specjalnego ubezpieczenia na wyłączność GPF.
    • Dzięki stałej obsłudze własnych Klientów - stałe zajęcie i dochód do końca życia.
    • SZEROKI wachlarz specjalnie wyselekcjonowanych produktów finansowo-ubezpieczeniowych kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych, także skierowanych do rodzin (Ustawa 500+).
    • WYSOKIE prowizje uzależnione od wyników pracy.
    • Możliwość osiągnięcia STABILIZACJI FINANSOWEJ do emerytury.
    • KARIERĘ dla każdego - możliwość budowania sieci sprzedaży.
    • SZKOLENIA teoretyczne i praktyczne oraz WSPARCIE doświadczonego Menadżera.
    • Wyjątkowe NAGRODY i PREMIE.
    • NIENORMOWANY czas współpracy.
    Nasze wymagania:
    • Minimum średnie wykształcenie.
    • Niekaralność.
    • Najważniejsze to abyś sam miał wymagania względem siebie - chęć nauki, rozwoju i osiągania własnych celów i marzeń.
    Mile widziane:
    • W perspektywie czasu - otwartość na działalność gospodarczą.
    • Znajomość branży ubezpieczeń.
    • Osoby zajmujące się już ubezpieczeniami i chcące poszerzyć swoją ofertę o atrakcyjny Produkt Ubezpieczeniowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GPF Generalny Partner Finansowy (ul. Rogoyskiego 7, 33-100 Tarnów) w celu obecnego jak i przeszłego prowadzenia procesu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.