Oferta pracy

Przedstawiciel ds. Zielonej Energii

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w terenie oraz sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań energetycznych

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej poparte sukcesami

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Silne zorientowanie na cel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po pierwszym miesiącu pracy

  • Kompleksowy program szkoleniowy

  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy