Przedstawiciel Edukacyjny / Handlowy

Centrum Edukacji Atut-Dolny Śląsk S.C.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Centrum Edukacji „Atut” ® to firma prowadząca m.in. różnego typu szkolenia dla dzieci i młodzieży na terenie całego kraju (zarówno „komercyjne” jak i realizowane z funduszy Unii Europejskiej).

  • Od wielu lat niezmiennie jesteśmy numerem 1 w naszym obszarze działania.
  • Działamy na rynku edukacyjnym nieprzerwanie od 1991 roku.
  • Do tej pory zaufało nam ponad 1,1 mln klientów.
  • Realizując nasze usługi współpracowaliśmy i współpracujemy nadal z ponad 3 000 placówek oświatowych (przedszkoli / szkół) z terenu całej Polski.
Te liczby mówią same za siebie!
Nasza strona internetowa to: www.ceatut.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na terenie całej Polski
kandydatów na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL EDUKACYJNY / HANDLOWY
obszar naboru: cała Polska
Zasięg działania i wyjazdów PE: w zależności od regionu - do około 60-80 km od miejsca zamieszkania Przedstawiciela Edukacyjnego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczas współpracujących z firmą klientów (tj. dyrekcji placówek oświatowych i rodziców słuchaczy kursów).

To zadanie Przedstawiciel Edukacyjny realizuje poprzez telefoniczne, internetowe lub osobiste kontakty i spotkania z klientami Centrum Edukacji „Atut”®,  składanie ofert, podpisywanie umów itd,

  • realizacja naboru, pomoc przy szkoleniu, rozliczanie i nadzór nad pracą współpracowników Centrum Edukacji „Atut” ® realizujących szkolenia m.in. lektorami języków obcych.

To zadanie Przedstawiciel Edukacyjny realizuje poprzez telefoniczne, internetowe lub osobiste kontakty i spotkania z kandydatami na współpracowników i potem - współpracownikami.

  • zbieranie informacji o sytuacji na rynku, uzupełnianie baz danych, raportowanie uzyskanych wyników i pozyskanych informacji dla Zarządu, współpraca z Zarządem.
Praca Przedstawiciela Edukacyjnego (PE) polega wiec głównie na współpracy z ludźmi (tj .klientami, podległymi współpracownikami, Zarządem) zarówno w terenie jak i poprzez internet. W mniejszym zakresie jest to także praca rozliczeniowo – dokumentacyjna.

WYMAGANIA:

  • pełna dyspozycyjność,
  • wykształcenie minimum średnie ( mile widziane ale niekoniecznie – związane z edukacją i / lub sprzedażą ),
  • prawo jazdy i własny sprawny samochód do służbowych wyjazdów w teren,
  • własny sprzęt komputerowy do pracy w domu i internet o następujących parametrach:
    • system operacyjny Windows (minimum ) 8.1 lub nowszy,
    • oprogramowanie MS Office w wersji min. 2007 (min. Word, Excel)
    • działający mikrofon do komputera i działająca kamera do połączeń wideokonferencyjnych,
    • internet stacjonarny lub mobilny z realnie działającą szybkością minimalną: wysyłania 10 MB/s, a pobierania 20 MB/s
  • sprawna obsługa komputera - programów: MS Office, Excel
  • otwartość w kontaktach z ludźmi, komunikatywność,
  • samodzielność , duże ukierunkowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży - zwłaszcza usług i / lub w edukacji (nie jest to jednak konieczne),

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej, ogólnopolskiej firmie z tradycjami i ustabilizowaną kulturą organizacyjna,
  • nowoczesny i bezpłatny system szkoleń i wdrażania nowego Przedstawiciela Edukacyjnego na swoje stanowisko,
  • pracę bezpośrednio z domu, bez konieczności systematycznego przyjazdów do Centrali firmy,
  • zasięg działania i wyjazdów PE: w zależności od regionu - do około 60-80 km od miejsca zamieszkania,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego i finansowego w prężnie rozwijającej się firmie.

Wynagrodzenie w okresie „próbnym” – tj do 31 października 2020,

  • wynagrodzenie „ podstawowe” (stałe) 3000 zł netto miesięcznie,
  • premia za efekty pracy – do 1000 zł netto miesięcznie,
    razem wynagrodzenie – do 4000 zł netto miesięcznie,
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy i innych poniesionych wydatków przez PE.

Wynagrodzenie po okresie „próbnym” – tj od 1 listopada 2020,

  • premia za uzyskane wyniki (jako % od dochodu z podległego regionu) – od ok. 2000 zł netto do ok. 5000 zł netto miesięcznie.
    razem wynagrodzenie – ok. 5000 – 8000 zł netto miesięcznie,
  • Po „okresie próbnym” tj od 1 listopada 2020 - możliwość wyboru przez Przedstawiciela Edukacyjnego formy prawnej współpracy z firmą (umowa o pracę, umowa zlecenie, współpraca: firma – firma).
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV
klikając w przycisk APLIKUJ.

Informacja o RODO dostępna jest na www.ceatut.pl.

Zgoda na przetwarzanie danych powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania zgodnie z RODO 2016/679.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy