Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel famaceutyczny

Boni Fratres Pharmaceutical Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z aptekami indywidualnymi oraz sklepami zielarskimi,

  • promocja i sprzedaż produktów z portfolio Firmy,

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie prezentacji dla Klientów,

  • stałe monitorowanie rynku pod względem konkurencji, trendów i potrzeb Klientów,

  • tworzenie i aktualizowanie bazy potencjalnych klientów,

  • udział w targach i wydarzeniach branżowych,

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • regularne raportowanie działań,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz sprzedaży produktów.

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • ambicja, kreatywność i gotowość do podejmowania wyzwań,

  • dobre umiejętności organizacyjne oraz negocjacyjne,

  • znajomość technik sprzedażowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • ważne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,

  • znajomość trendów panujących na rynku produktów naturalnych,

  • mile widziane wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,

  • szansę na udział w tworzeniu sukcesu rynkowego w kategorii produktów naturalnych z wieloletnią tradycją.

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • możliwość doskonalenia kompetencji i rozwoju,

  • korzystne warunki zatrudnienia,

  • motywacyjny system wynagrodzenia,

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon).

O nas

Spółka Boni Fratres Pharmaceutical Sp. z o.o. została powołana przez Braci Bonifratrów w 2015 roku w celu prowadzenia działalności komercyjnej przy jednoczesnej realizacji misji Zakonu. Zakres działania Spółki jest wieloaspektowy: rozwój portfolio, ocena merytoryczna, działania rejestracyjne, marketingowe oraz pełen proces dystrybucji Produktów Bonifraterskich®.

Produkty Bonifraterskie® to naturalne preparaty tworzone na bazie receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Podstawą Produktów Bonifraterskich® są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości.

W skład bogatej oferty wchodzą: suplementy diety, kosmetyki, produkty spożywcze oraz leki OTC. Zróżnicowana forma podania w postaci mieszanek ziołowych, syropów, tabletek, pastylek, herbatek oraz naturalnych soków bez konserwantów pozwala spełnić najwyższe wymagania w zakresie odpowiedniej suplementacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Osobom uczestniczącym w procesie rekrutacji zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.