Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczno - Kosmetyczny

Kadefarm Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami farmaceutycznymi (apteki) oraz kosmetycznymi (gabinety kosmetyczne),

  • Poszukujemy osoby, która przejmie opiekę nad naszymi aktualnymi klientami i pozyska nowych kontrahentów.

  • Do Twoich zadań będzie należało prowadzenie akcji promocyjnych i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji

  • Umiejętność sprzedaży relacyjnej

  • Znajomość specyfiki pracy oraz środowiska farmaceutycznego

  • Silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie stałe wraz z motywacyjnym systemem premiowym

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Kartę rabatową Benefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Kadefarm Sp. z o.o., jest wyłącznym dystrybutorem linii selektywnych kosmetyków szwajcarskich marek DECLARÉ oraz JUVENA, które zostały stworzone specjalnie na potrzeby skóry wrażliwej i dojrzałej.

Dla rozwoju marek DECLARÉ i JUVENA na polskim rynku poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Farmaceutyczno - Kosmetyczny.

Przewiń do profilu firmy