Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. właściciel marek:

    trilac, ecomer, helsi

    w związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Teren pracy: woj. kujawsko – pomorskie

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutyczno-Medycznego będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych w aptekach, poprzez aktywną promocję produktów firmy w środowisku farmaceutycznym i medycznym.

    Wymagania:

    • bardzo duża motywacja, zaangażowanie i orientacja na cel
    • wybitne umiejętności negocjacyjno-handlowe
    • min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego/Medycznego
    • znajomość rynku sieci aptecznych będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w pracy z lekarzami POZ, Pediatrami
    • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
    • dyspozycyjność
    • wyższe wykształcenie
    • czynne prawo jazdy kat. B z doświadczeniem
    • praktyczna znajomość obsługi komputera, znajomość MS Office

    Oferujemy:

    • ciekawą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus sprzedażowy
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)
    • pracę w młodym, kreatywnym zespole ze znanymi markami produktów
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kompetencyjnego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

    W treści zgłoszenia prosimy również umieścić następującą formułę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez
    Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie ul. Dostępna 5 rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem”.

    Proces rekrutacji trwa 30 dni.

    Jeżeli zdecydują się Państwo na udostępnienie swoich dokumentów aplikacyjnych w celu przyszłych rekrutacji, prosimy umieścić następującą formułę
    „Proszę o zachowanie moich dokumentów aplikacyjnych przez dodatkowy okres 60 dni na poczet przyszłych rekrutacji”

    Państwa zdjęcie nie jest wymagane.

    Jeżeli zdecydują się Państwo dołączyć do niniejszego wniosku aplikacyjnego swoje zdjęcie to prosimy o wypełnienia załączonego do niniejszego ogłoszenia o pracę „Zezwolenia – zgody na udostępnianie wizerunku”.
    „Zezwolenie (zgoda) na rozpowszechnianie wizerunku
    Stosownie do postanowień art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631 ze zm.) zezwalam na rozpowszechnianie mojego wizerunku przez Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul Dostępna 56 z siedzibą w Warszawie, dalej jako „JO” w celach rekrutacyjnych związanych z realizowanymi przez JO zadaniami.”

    Szanowni Państwo

    Na podstawie Art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest Krotex Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Dostępna 56, 01-490 Warszawa.
    2. Kontakt z inspektorem danych: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu procesu rekrutacji na stanowisko pracy Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny u ADO, stosownie do postanowień art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 108 ze zm.), a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody;
    4. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane wyłącznie przez okres w zakresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania danych osobowych tj. aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji.
    5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, otrzymania kopii, oraz prawo ich sprostowania. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    6. Pani/Pana Dokumentacja może zostać udostępniona organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa .
    7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    8. Podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolnie), ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierze udział.