Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny

Ziołolek Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • promocja i aktywna sprzedaż produktów w aptekach i sklepach zielarskich

  • promocja produktów w środowisku medycznym

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług

  • comiesięczna realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie

  • uczestnictwo w konferencjach oraz organizowanie prezentacji

  • bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego

  • silna motywacja i zorientowanie na osiągnięcie celów sprzedaży

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • energia i dynamizm w działaniu

  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • wysoka samodyscyplina, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat B oraz obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie stałe oraz adekwatny do osiąganych wyników system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek" to 77 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w możliwości.

Przedsiębiorstwo powstało w 1945 r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej.

P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce.

Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie leki dermatologiczne, sole musujące oraz wyroby kosmetyczne, dermokosmetyki i suplementy diety.

Teren pracy: woj. łódzkie i wielkopolskie

Teren pracy: woj. kujawsko-pomorskie i wielkopolskie

Teren pracy: woj. dolnośląskie i opolskie

Teren pracy: woj. zachodniopomorskie i lubuskie

Przewiń do profilu firmy